Wiki pokonuje w sparingu IV-ligowy Partyzant Targowiska

Wiadomości W rozegranym w czwartkowe popołudnie na obiekcie przy ul. Stróżowskiej piątym już spotkaniu sparingowym, przed nowym sezonem, beniaminek krośnieńskiej A klasy Wiki Sanok podejmował bardzo mocną drużynę Partyzanta Mal-Bud Targowiska, która walczy na IV-ligowym froncie.

Rywale sanoczan rozgrywki ubiegłego sezonu zakończyli na 12 pozycji.

Do przerwy wynik brzmiał 1-1 i trzeba powiedzieć, że to Wiki było bliżej, by prowadzić po trzech kwadransach czwartkowego spotkania.
Jednak brylujący w środku pola w barwach sanockiej drużyny Rafał Domaradzki nie wykorzystał idealnej okazji w postaci rzutu karnego. Bramkę dla gospodarzy zdobył w I połowie Łukasz Lachiewicz.

W drugiej połowie Rafał Domaradzki pięknym strzałem z rzutu wolnego umieścił piłkę w bramce gości, dając zwycięstwo Wiki i w pełni rehabilitując się za niewykorzystaną "jedenastkę". Wiki Sanok - Partyzant Targowiska 2-1 (1-1) Bramki dla gospodarzy: Łukasz Lachiewicz, Rafał Domaradzki (rzut wolny).
Wygrywając z silnym rywalem, gracze beniaminka A klasy potwierdzili, że ich przygotowania do sezonu idą w dobrym kierunku i z pewnością będą się liczyć
w najbliższym sezonie w walce o awans do klasy okręgowej. Kolejny sparing Wiki rozegra z drużyną Iskra Iskrzynia.