Reklama

W Sanoku powstanie Rada Kobiet [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

W Sanoku powstanie Rada Kobiet [WIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Stulecie uzyskania przez kobiety w Polsce praw wyborczych było głównym tematem konferencji, która odbyła się dzisiaj w biurze europosłanki Elżbiety Łukacijewskiej.

- Po ostatnich wyborach samorządowych liczba kobiet w radzie miasta i powiatu się zwiększyła. Przybyło także kobiet na stanowiskach wójcin - rozpoczęła europoseł Elżbieta Łukacijewska. 

- Coraz więcej jest kobiet, ktore zauważają problemy w swoich małych ojczyznach i chcą brać sprawy w swoje ręce. Marzę o tym, aby nastał czas, kiedy kobiety z różnych opcji politycznych, potrafiły się zjednoczyć i wspierać - dodała europosłanka. 

Marzena Marczak-Dziurawiec, radna powiatu sanockiego zwróciła uwagę na wzrastającą aktywność sanoczanek w ostatnich latach. Zapowiedziała utworzenie w Sanoku Rady Kobiet, która ma wspierać działania sanoczanek. 

- Mam nadzieję, że uda nam się działać ponadpartyjnie i ponad podziałami. Chcemy robić coś dobrego dla kobiet niezależnie od tego, w jakiej sytuacji życiowej się znajdują i jakiej pomocy potrzebują. Jesteśmy otwarte na współpracę i zapraszamy do naszego grona wszystkich, którym dobro kobiet leży na sercu - powiedziała Marzena Marczak-Dziurawiec.

Projekt tego, jak miałaby wyglądać i działać Rada Kobiet, zostanie zaprezentowany w najbliższym czasie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE