Reklama

W sanockim szpitalu wstrzymano przyjęcia

Opublikowano:
Autor:

W sanockim szpitalu wstrzymano przyjęcia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sanockim szpitalu wstrzymano planowane przyjęcia pacjentów. Przyjmowane będą tylko przypadki wymagające natychmiastowej hospitalizacji.

"W związku z trwającym od dnia 17.10.2018r protestem głodowym pielęgniarek i związanymi z tym konsekwencjami pod postacią niemożności zapewnienia prawidłowej pełnej opieki nad hospitalizowanymi pacjentami zmuszeni jesteśmy od dnia dzisiejszego do odwołania wstrzymać przyjmowanie na oddziały pacjentów tzw planowych.
Do odwołania przyjęcia do szpitala odbywać się będą tylko ze wskazań nagłych-wymagających natychmiastowej hospitalizacji. Decyzja ta ma spowodować zmniejszenie ilości hospitalizowanych na oddziałach pacjentów. Pacjenci zaplanowani do przyjęć planowych powinni zostać zarejestrowani do przyjęcia w późniejszym terminie" - czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie sanockiego szpitala.

Protest głodowy pielęgniarek trwa od ubiegłej środy 17 października.

Dzisiaj głoduje już 20 pielęgniarek. Codziennie o godzinie 13 dołączają kolejne, osiem do tej pory trafiło na SOR pod kroplówki. Kilka z nich wróciło do głodówki, reszta przebywa na zwolnieniach lekarskich.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE