Reklama

W Lesku basen niewiele mniejszy niż w Sanoku

Opublikowano:
Autor:

W Lesku basen niewiele mniejszy niż w Sanoku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Niewiele mniejszy? Pojęcie względne, które pozostawiam do subiektywnej oceny każdego z Państwa czytelników - tak odniósł się do wypowiedzi Stanisława Szelążka, prezesa spółki Sport Lesko, Tadeusz Pióro, burmistrz miasta Sanoka.

"Zakładam, że basen sanocki nie będzie stanowił zagrożenia dla naszego. Biorąc pod uwagę, że powstaje on w trzydziestoparotysięcznym mieście i fakt, że nasz basen zewnętrzny jest niewiele mniejszy niż budowany w Sanoku" - takie słowa wypowiedział prezes Szelążek w czasie ostatniej sesji Rady Powiatu Leskiego.

- Dziwna interpretacja padła z ust prezesa zarządu Sport Lesko na łamach artykułu Korso Gazety Sanockiej pt. " Basen na minusie" - uważa burmistrz Pióro i podaje dane, które mają świadczyć o tym, że prezes Szelążek nie ma racji (tabela).

- Pragnę podkreślić, że "nasz basen" nie jest zagrożeniem dla nikogo - kontynuuje burmistrz. - Z chwilą jego otwarcia  będzie to obiekt niepowtarzalny oraz unikatowy na skalę regionu, gdzie każdy znajdzie ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Wykwalifikowany personel zajmie się każdym gościem, służąc mu radą oraz pomocą. Nawet mieszkańcy Leska poczują się jak u siebie w domu. Już dziś zapraszamy na otwarcie.

Jakie są różnice pomiędzy basenem w Lesku, a basenem w Sanoku w numerze 19 Korso Gazety Sanockiej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE