Reklama

USTRZYKI DOLNE. Punkt informacyjny KRUS nieczynny

Opublikowano:
Autor:

USTRZYKI DOLNE. Punkt informacyjny KRUS nieczynny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną punkt informacyjny KRUS będzie nieczynny do odwołania. Załatwianie spraw i formalności przez kontakt elektroniczny lub telefoniczny.

Dyrektor Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Rzeszowie z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce i w związku z rosnącą liczbą osób zarażonych koronawirusem, także w województwie podkarpackim z dniem 18.03.2020r. ogranicza obsługę punktu informacyjnego KRUS w Urzędzie Miasta i Gminy w Ustrzykach Dolnych do odwołania  i zaleca  załatwianie spraw poprzez kontakt  telefoniczny, za pomocą poczty elektronicznej lub poczty tradycyjnej lub za pomocą systemu informatycznego e-KRUS oraz profilu zaufanego e-PUAP.

Telefon kontaktowy do Placówki Terenowej KRUS w 13 46 53 411, 13 46 53 418.

Jeżeli zdaniem Państwa, istnieje konieczność bezpośredniego kontaktu z pracownikami Placówek KRUS, prosimy o wcześniejsze skonsultowanie wizyty telefonicznie.

Przepraszamy za utrudnienia, ale jesteśmy zmuszeni podjąć wszelkie możliwe kroki w celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się groźnego wirusa.

Szanowni Państwo, wykażmy się zdrowym polskim rozsądkiem i zrozumieniem dla naszych decyzji, stosujmy się do komunikatów i zaleceń władz lokalnych oraz naszych zaleceń dotyczących KRUS i jego beneficjentów.  

 

Źródło: Portal Gminy Ustrzyki Dolne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE