Reklama

USTRZYKI DOLNE. Policjant okazał wielkoduszność cudzioziemcowi

Opublikowano:
Autor:

USTRZYKI DOLNE. Policjant okazał wielkoduszność cudzioziemcowi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjant ustrzyckiej komendy pomógł bezdomnemu mężczyźnie. 30-letni obywatel Czech miał na sobie podarte buty i stare ubranie. Ten widok tak poruszył funkcjonariusza, że postanowił mu pomóc i podarował mu swoje rzeczy, zakupił buty, żywność oraz dał mu pieniądze na drogę powrotną do swojego kraju.

W piątek funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Krościenku przekazali policjantom z Ustrzyk Dolnych bezdomnego mężczyznę. Po ustaleniu jego tożsamości okazało się, że jest to 30-letni obywatel Czech. Mężczyzna nie był poszukiwany i mógł ruszyć w dalszą drogę. Tego dnia panował niesprzyjające warunki atmosferyczne, dodatkowo mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych pieniędzy, a widok jego zniszczonego ubrania przykuwał uwagę. 

Jeden z policjantów widząc trudne położenie, w jakim znalazł się bezdomny mężczyzna, postanowił mu pomóc. Oddał mu swoje ubrania, dał ciepłe skarpety, zakupił nowe buty oraz żywność i środki higieniczne. 30-latek poinformował funkcjonariusza, że chciałby wrócić do domu. Policjant przekazał mu pieniądze na bilet autobusowy i rozpisał na kartce przystanki autobusowe.

Obywatel Czech podziękował funkcjonariuszowi za okazaną pomoc.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE