Reklama

Ustrzyki Dolne. Po raz trzeci została zorganizowana zbiórka krwi! [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ustrzycka policja wspólnie z pracownikami Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie, już po raz trzeci zorganizowała zbiórkę krwi. Ważne jest wspieranie takich akcji, ponieważ liczy się każda kropla, bo nigdy nie wiadomo, czy nam nie będzie kiedyś potrzebny ten życiodajny płyn. Wszystkim osobom, które wsparły akcję bardzo serdecznie, dziękujemy.

Wczoraj, policjanci, strażacy z KP PSP w Ustrzykach Dolnych, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Ustrzykach Dolnych, mogli honorowo oddać krew dla osób potrzebujących, rannych i chorych.

 


 

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie w jednym z pomieszczeń komendy zorganizowało punkt poboru krwi. Przygotowano specjalne stanowiska, zachowując przy tym szczególne zasady bezpieczeństwa. Warto wspomnieć, że wśród policjantów jest wielu, którzy regularnie honorowo oddają krew.

 

Łącznie udało się zebrać ponad 5 litrów krwi.

 

Pamiętajmy, że nasza krew może uratować komuś życie. Miejmy nadzieję, że zaangażowanie krwiodawców będzie przykładem i zachętą dla innych, by w ten sposób nieść pomoc potrzebującym. Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do akcji i liczymy na udział w kolejnych zbiórkach krwi.

 

 

Źródło: KPP Ustrzyki Dolne 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE