Reklama

Udało się! Są pieniądze na diagnostykę Milenki

Opublikowano:
Autor:

Udało się! Są pieniądze na diagnostykę Milenki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ekspresowym tempie udało się zebrać pieniądze na specjalistyczne badania genetyczne dla trzymiesięcznej Milenki Majdosz z Posady Jaśliskiej. - Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi! Tego nie da się opisać słowami. Ludzie mają ogromne serca. Dziękujemy, dzięki Wam możemy walczyć o przyszłość naszej córki - mówi mama dziewczynki.

Dziewczynka choruje na rzadką chorobę genetyczną kości. Jej braciszek który zmagał się z tym samym schorzeniem zmarł dwa lata temu. Jedynym ratunkiem jest przeszczep szpiku, ale aby mógł się odbyć, najpierw dziewczynka musi przejść skomplikowaną diagnostykę w Niemczech. Jej koszt, który waha się pomiędzy 5, a 16 tysięcy Euro, jest całkowicie poza zasięgiem finansowym rodziny. W pomoc włączyła się fundacja siepomaga.pl. Kilka dni temu utworzyła internetową zbiórkę. Potrzebną kwotę - prawie 74 tysiące złotych udało się zebrać w zaledwie kilka dni. Akcję wsparło ponad półtora tysiąca internautów.

- Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy nas wparli - mówi mama Milenki.

- Najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu pojedziemy z Milenką na badania do Rzeszowa. Pobrane próbki pojadą do Niemiec, a tam diagnostyka może potrwać nawet kilka tygodni. Jeśli nasza córka zostanie zakwalifikowana do przeszczepu, będziemy działać dalej - mówi pani Renata.

Będziemy śledzić historię dziewczynki. Trzymamy kciuki!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE