Reklama

To było samobójstwo

Opublikowano:
Autor:

To było samobójstwo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sekcja zwłok 26-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono przy ulicy Przemysłowej w Lesku, nie wykazała obrażeń wskazujących na udziału osób trzecich w jego śmierci.

- To wstępne wyniki - zaznacza Maria Chrzanowska, szefowa leskiej prokuratury. - Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna popełnił samobójstwo - dodaje prokurator.

Przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśnia leska policja pod nadzorem prokuratury. - Pokrzywdzona została już przesłuchana, w najbliższym czasie zostaną przesłuchane kolejne osoby celem ustalenia przyczyn tego zdarzenia - mówi nam Maria Chrzanowska.

Przypomnijmy. Ciało chłopaka zostało znalezione w poniedziałek późnym wieczorem. Przy zwłokach nie znaleziono dokumentów, ale policja od początku nie wykluczała, że może to być zaginiony 26-latek. Przypuszczenia się potwierdziły. Rodzina rozpoznała ciało.

Sprawę wyjaśnia Prokuratura Rejonowa w Lesku. - Wszczęliśmy śledztwo z artykułu 151 Kodeksu Karnego, prowadzimy czynności w sprawie zmierzające do wyjaśnienia przyczyn i okoliczności śmierci 26-latka - informuje Maria Chrzanowska, szefowa leskiej prokuratury.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE