Reklama

Taki policjant to skarb. Dyżurny z Sanoka najlepszy na Podkarpaciu!

Opublikowano:
Autor:

Taki policjant to skarb. Dyżurny z Sanoka najlepszy na Podkarpaciu!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nadkomisarz Henryk Przyboś - dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku pokonał 21 policjantów z podkarpackich jednostek i będzie reprezentował Podkarpacie w Ogólnopolskim Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji, który odbędzie się w Katowicach.

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie odbywały się zmagania mające na celu wyłonienie najlepszego podkarpackiego dyżurnego.

Jednodniowe zmagania podzielone zostały na dwa etapy: część teoretyczną - polegającą na rozwiązaniu testu składającego się z 60 pytań oraz część praktyczną - obejmującą symulację pracy dyżurnego na stanowisku kierowania. Funkcjonariusze odbierali zgłoszenia telefoniczne. W tym zadaniu sprawdzane były przede wszystkim umiejętności radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych oraz postępowania zgodnie z określonym algorytmem. Chodziło o przyjęcie zawiadomienia dotyczącego próby samobójczej i groźby wysadzenia budynku.

W turnieju wystartowali policjanci reprezentujący wszystkie jednostki województwa podkarpackiego.

Zwycięzcą został nadkom. Henryk Przyboś - dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, II miejsce zajął kom. Andrzej Farion z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie, a III miejsce przypadło asp. szt. Markowi Brzezińskiemuz Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Nadkomisarz Henryk Przyboś reprezentować będzie podkarpacką policję w ogólnopolskim finale konkursu, który odbędzie się 22-23 listopada w Szkole Policji w Katowicach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE