Reklama

SYGNAŁY CZYTELNIKÓW: Jesteście samolubni i nieodpowiedzialni!

Opublikowano:
Autor:

SYGNAŁY CZYTELNIKÓW: Jesteście samolubni i nieodpowiedzialni! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zwróciła się do nas mieszkanka Leska, aby poruszyć ogólny problem braku zwracania uwagi na zachowanie się w obecnej sytuacji epidemiologicznej.

Szanowna Redakcjo,

Widząc, że publikujecie różne sygnały od czytelników, postanowiłam poruszyć temat ciążący mi na sercu, a jednocześnie który ważny jest w obecnej sytuacji.

Obecnie obowiązuje wiele obostrzeń, jednym z nich jest limit ilości osób mogących przebywać jednocześnie w sklepach/marketach - przez to zakupy zajmują więcej czasu, gdyż często czeka się w kolejce aby móc wejść. Irytuje mnie to, że idąc na zakupy zamiast wyjść pojedynczo, nie idziecie sami. Wasze samolubstwo jest skandaliczne. W tym czasie, kiedy robicie zakupy w parze (widziałam nawet 3 osoby razem w Rossmanie, dodatkowo to było dla nich idealne miejsce na pogaduchy ze znajomymi, a podobno jest zakaz zgromadzeń.) Inni czekają na swoją kolej, bo nie potraficie być samodzielni. W tym czasie, gdybyście nie przebywali z kimś w sklepie, oprócz zaopatrywania się Waszej rodziny, mogłoby jednocześnie wejść kilka innych osób by móc zrobić zakupy dla swoich najbliższych. Zaoszczędziłoby to czas wielu osób, mało tego, mniej ludzi czekałoby przed sklepem na swoją kolej. Dodatkowo, zamiast iść na większe zakupy, przygotować się wcześniej (zrobić listę dla siebie, dla najbliższych), idziecie z marszu po jedną-dwie rzeczy, a później i tak wracacie i dokupujecie to, co zapomnieliście. Jesteście skrajnie nieodpowiedzialni. Wszędzie "trąbią" by siedzieć w domach, ale macie za nic zdrowie i czas innych dookoła. Może Wasze myślenie się zmieni, kiedy ktoś z Waszych bliskich trafi na OIOM. Nie wiem. Nie zdziwię się, jeśli w Polsce sytuacja stanie się taka, jak we Włoszech, patrząc na kompletny brak myślenia niektórych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE