Reklama

SYGNAŁY CZYTELNIKÓW: Jeśli pójdzie Pani na opiekę to nie ma Pani po co już do pracy wracać!

Opublikowano:
Autor:

SYGNAŁY CZYTELNIKÓW: Jeśli pójdzie Pani na opiekę to nie ma Pani po co już do pracy wracać! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od ubiegłego tygodnia otrzymaliśmy wiele sygnałów od mieszkańców Sanoka i okolic, zatrudnionych w sanockiej, dużej firmie. Ponieważ sygnały się powtarzają i są jednomyślne postanowiliśmy jeden z nich opublikować.

Szanowna redakcjo!

Zwracam się z ogromną prośbą o nagłośnienie tego, co się u nas wyprawia, jeśli głośno ktoś o tym powie może coś to pomoże? 
Pracuję w jednej z sanockich dużych firm, gdy weszło rozporządzenie, że placówki oświatowe mają być zamknięte powiadomiono nas na zakładzie, że na mistrzówkach są wnioski o opiekę nad dziećmi. Trzeba je sobie pobrać i wypełnić. Wszystko super, ale przy odnoszeniu takich wypełnionych wniosków usłyszałam wraz z innymi Paniami "Możecie je złożyć, ale nie macie po co już do pracy wracać". Czy to jakiś żart?
To ta pro rodzinna postawa, która jest wpisana w politykę tej firmy? Niepojęte dla mnie jest zachowanie co niektórych osób na stanowiskach kierowniczych niższego szczebla. 
Niektórzy z pracowników zgłosili ten fakt do związków zawodowych, mieli się tym zająć. Ale do dziś nie wiem tak naprawdę czy jak wrócę po opiece do pracy nie będzie na mnie "szukania" na siłę przewinień abym mogła odpokutować za to, że byłam na opiece, którą narzucił nam de facto rząd. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE