Reklama

Świetlny Sanok

Opublikowano:
Autor:

Świetlny Sanok - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tylko dwa dni zostały, aby zagłosować na najpiękniej oświetloną stolicę Podkarpacia. Sanok czeka na nasze głosy, bo jego przewaga w konkursie znacząco spadła. Obecnie, przy 17% głosów, zajmuje trzecią pozycję.

Sanok bierze udział w konkursie „Świeć się z Energą”. Dzięki naszym głosom miasto ma szansę wygrać. To już ósma edycja konkursu. W poprzedniej Sanok został zwycięzcą etapu wojewódzkiego i tym samym wygrał sprzęt o wartości 10 000 zł. Nagroda została przekazana do dwóch Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Sanoku. W plebiscycie rywalizowało ponad 220 miejscowości, a nagrody trafiły do domów dziecka i innych ponad 70 placówek społecznych.

A kto w tym roku zdobędzie tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w województwie podkarpackim? Każda miejscowość w regionie ma wciąż szansę na promocję oraz zdobycie energooszczędnych urządzeń AGD o łącznej wartości 10 000 zł, z przeznaczeniem na cele dobroczynne. Czas połączyć się we wspólnym celu! Zgłaszanie i głosowanie w etapie wojewódzkim trwa do 15 stycznia. Głosować można codziennie na SwiecSie.pl oraz przez SMS.  - Chcemy, by plebiscyt miast był nie tylko okazją do pochwalenia się pięknymi iluminacjami, ale także czasem, w którym mieszkańcy i miasto w równym stopniu angażują się w pomoc osobom potrzebującym – mówi Michał Lemański, Dyrektor Departamentu Marketingu. - Dzięki temu, że wszystkim stronom przyświeca szczytny cel, wierzymy, że możemy liczyć na zaangażowanie lokalnych społeczności, urzędów miast oraz wszystkich amatorów fotografii.

Na Podkarpaciu Sanok konkuruje ze Stalową Wolą (50% głosów), Rzeszowem (33%), Kolbuszową (0%) i Jarosławiem (0%).

Zachęcamy do głosowania, bo czasu jest naprawdę niewiele. Wszystko w naszych rękach!

Więcej w 2 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE