Reklama

Świąteczny Sanok

Opublikowano:
Autor:

Świąteczny Sanok - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ostatnich dniach miasto zyskało bożonarodzeniowy wystrój. Na Rynku i ulicach zrobiło się świątecznie, a wieczory rozświetlają kolorowe iluminacje.

W tym roku obok elementów, które mogliśmy podziwiać we wcześniejszych latach, pojawiły się nowe. Jest ich aż 26 sztuk. Zostały zamontowane na lampach przy ulicach: Rymanowskiej, Kościuszki, Jagiellońskiej, Lipińskiego, na wysokości Autosanu, Królowej Bony, Krakowskiej, Przemyskiej i Jana Pawła II. Z kolei na Placu Partnerskim postawiono żywą choinkę i założono światełka na głogach.

Bożonarodzeniową aurę zyskał Rynek, a także Plac św. Jana i Plac św. Michała oraz przyległe do nich ulice. Na Rynku pojawiła się ośmiometrowa sztuczna choinka oraz „bombka” z ławeczką, przed którą mieszkańcy i turyści mogą zrobić sobie pamiątkową fotografię. Na Placu św. Michała ustawiono podświetlonego patrona, zaś na rondzie Beksiński ego zamontowano oświetlone logo Sanoka.

– Nie wiem, jak to wyglądało w poprzednich latach, bo nie miałam możliwości być na Rynku w okresie Bożego Narodzenia, ale w tym roku jestem mile zaskoczona – mówi Iza, mieszkanka Beska. – Bardzo mi się podoba. Na Rynku można poczuć magię zbliżających się świąt. Podoba mi się również oświetlenie ulicy Kościuszki i Jagiellońskiej. Piękna jest zwłaszcza girlanda ze świateł na Placu Partnerskim. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE