Reklama

Strzelali, aby uczcić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

Opublikowano:
Autor:

Strzelali, aby uczcić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na strzelnicy LOK w Brzozowie odbyły się zawody strzeleckie dla młodzieży z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Do udziału w zawodach zaproszono młodzież zrzeszoną w organizacjach patriotyczno-obronnych oraz młodzież z SP nr 1 w Sanoku trenującą strzelectwo sportowe. Zgłosiły się Jednostka Strzelecka 2210, Jednostka Strzelecka Strzelec nr 2088, TG Sokół Sanok oraz Sp1 w Sanoku. Każda drużyna wystawiła po trzech zawodników.

Zawodnicy rywalizowali w czterech konkurencjach: karabin sportowy leżąc 50m, karabin sportowy otwarte przyrządy celownicze leżąc 50m, karabin sportowy S&W (typu AR15) stojąc 25m oraz pistolet Glock 10m.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Paweł Dąbrowski z SP nr 1 w Sanoku zajmując pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajął Piotr Kurek również z SP nr 1 w Sanoku. Trzeci był Marcin Michałkowski z Jednostki Strzeleckiej Strzelec nr 2088.

Drużynowo najlepsi byli uczniowie z SP nr 1 w Sanoku, drugie miejsce zajęła Jednostka Strzelecka Strzelec nr 2088, a trzecie Jednostka Strzelecka 2210.

Zawodników ze Szkoły Podstawowej nr 1 przygotowywał Paweł Stefański.

Zawody sędziowali sędziowie i instruktorzy PZSS Bartosz Jachimowski oraz Bartłomiej Hydzik.

Organizację zawodów dofinansowano z dotacji „na wsparcie projektu z zakresu tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu” przyznanego przez Urząd Miasta w Sanoku.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku oraz Sanockie Stowarzyszenie Strzeleckie „SAGITTARIUS”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE