Reklama

Strzelać, czy nie strzelać w Sylwestra? [SONDA]

Opublikowano:
Autor:

Strzelać, czy nie strzelać w Sylwestra? [SONDA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sylwestrowe pokazy sztucznych ogni - widowiskowe, barwne i głośne - jednych zachwycają, u innych budzą sprzeciw. Kolejne miasta w Polsce rezygnują z fajerwerków, ostatnio zrobił to Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy. Jak sprawa ma się w Sanoku?

Temat budzi zainteresowanie także sanoczan. Do naszej redakcji zadzwoniło kilka osób, które pytało, jak będzie wyglądał Sylwester w Sanoku w tym roku.

- Zmieniła się władza, to może zmienią się i zwyczaje. Do tej pory w sylwestrową noc mieliśmy w mieście pokazy sztucznych ogni, a przecież to nie służy ani zwierzętom, ani ludziom. Hałas straszy zwierzęta, a po kilkuminutowym pokazie jeszcze następnego dnia mieszkańcy wdychają szkodliwe substancje. Poza tym są to pieniądze puszczone z dymem, a sytuacja finansowa miasta najlepsza podobno nie jest - powiedział nam jeden z mieszkańców Sanoka.

O tegorocznego Sylwestra zapytaliśmy w Urzędzie Miasta w Sanoku.

- Złożyliśmy zapytanie ofertowe zarówno na tradycyjny pokaz sztucznych ogni jak i na inne formy pokazów - powiedziała nam Paulina Paszta z Urzędu Miasta w Sanoku.

- Przy wyborze będziemy kierowali się zarówno kosztami pokazu, jak i innymi czynnikami, w tym także dobrem zwierząt i bezpieczeństwem mieszkańców - dodała.

A jakie jest Wasze zdanie? Jesteście zwolennikami tradycyjnych pokazów sztucznych ogni, czy może wolicie inne formy uczczenia Nowego Roku? Zapraszamy do udziału w naszej sondzie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE