Reklama

Straż pożarna w Sanoku ma nowego rzecznika

Opublikowano:
Autor:

Straż pożarna w Sanoku ma nowego rzecznika - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości St. sekc. Anna Kozłowska zastąpiła na stanowisku rzecznika Komendy Straży Pożarnej w Sanoku mł. bryg. Grzegorza Oleniacza, który objął funkcję Komendanta KP PSP w Sanoku.

Mł. bryg. Grzegorz Oleniacz przez ostatnie 9 lat pełnił nieetatową funkcję oficera prasowego Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku. Ustępujący rzecznik, a obecny komendant dziękuje wszystkim przedstawicielom mediów, z którymi miał przyjemność współpracować za wyrozumiałość i wspólne szkolenia. Zdobyte doświadczenie z pewnością wykorzysta w swoich czynnościach służbowych, propagując szeroko pojętą tematykę bezpieczeństwa.

St. sekc. Anna Kozłowska, która zastąpi dotychczasowego oficera prasowego, pełni służbę w szeregach Państwowej Straży Pożarnej od 2010 r. Obecnie w Komendzie Powiatowej PSP w Sanoku na stanowisku starszego technika w wydziale organizacyjno – kwatermistrzowskim. Do jej zakresu obowiązków należy prowadzenie szeroko pojętych spraw kadrowych i kwatermistrzowskich komendy. Wiele uwagi poświęca problematyce dokształcania zawodowego, obecnie jest słuchaczem drugiego roku studiów podyplomowych dla strażaków ubiegających się o zajmowanie stanowisk oficerskich organizowanych przez Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie. Jej zainteresowania: sport i quady. Mężatka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE