Reklama

Stówa na monitoring

Opublikowano:
Autor:

Stówa na monitoring - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Blisko 100 tysięcy złotych otrzyma Sanok na poprawę bezpieczeństwa publicznego. Złożony przez Gminę Miasta Sanoka projekt został zakwalifikowany do dofinansowania.

W ramach programu "Poprawa bezpieczeństwa publicznego na terenie miasta Sanoka" modernizacji doczeka się miejski monitoring. Dodatkowo odbędzie się kampania informacyjno-promocyjna, która będzie prowadzona wspólnie ze służbami bezpieczeństwa: policją, strażą pożarną, strażą graniczną i strażą miejską, a także z pomocą spółdzielni mieszkaniowych.

Pieniądze, o jakie zabiegali włodarze miasta, trafią na zakup i instalację 14 kamer. Trzy z nich, dzięki specjalnej technologii odczytają nawet tablice rejestracyjne. W ramach dofinansowania remontu doczeka się także pomieszczenie przeznaczone na serwerownię.

Program "Razem bezpieczniej", z którego Sanok otrzyma wsparcie, jest projektem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, a jego głównym zadaniem jest ograniczenie przestępczości i aspołecznych zachowań.

Jak twierdzą włodarze Sanoka, miasto zabiega również o pieniądze na poprawę bezpieczeństwa poprzez modernizację i rozbudowę monitoringu z innych źródeł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE