Reklama

Sprzęt od WOŚP dla Bieszczadzkiej Grupy GOPR

Opublikowano:
Autor:

Sprzęt od WOŚP dla Bieszczadzkiej Grupy GOPR - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR otrzymali od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy specjalne plecaki, torby ratownicze z wyposażeniem oraz apteczki. Sprzęt został zakupiony z funduszy zebranych podczas zbiórki 25. Finału WOŚP.

Bieszczadzka Grupa GOPR otrzymała pięć plecaków, pięć toreb i pięć apteczek. 

- Każda z naszych jednostek - w Sanoku, Cisnej, Ustrzykach Górnych, Dukli i na Połoninie Wetlińskiej otrzyma jeden komplet. To nowoczesny sprzęt, który na pewno podniesie jakość świadczonych przez nas usług i komfort niesionej przez nas pomocy, co bezpośrednio przełoży się na bezpieczeństwo turystów - powiedział nam Krzysztof Szczurek, naczelnik Bieszczadzkiej Grupy GOPR. 

Bieszczadzcy goprowcy z Fundacją WOŚP współpracują od 20 lat.

- To własnie z Fundacji Jurka Owsiaka dostaliśmy m.in. pierwsze quady i defibrylatory. Współpraca od lat układa nam się świetnie i jesteśmy wdzięczni fundacji, że wspiera nas i nasze działania - dodaje naczelnik.

Jest to druga tegoroczna tura wsparcia Orkiestry dla Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W czerwcu  Fundacja przekazała goprowcom defibrylatory AED i urządzenia do uciskania klatki piersiowej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE