Reklama

Sprzedawanie mobilne nie musi być trudne

Opublikowano:
Autor:

Sprzedawanie mobilne nie musi być trudne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Systemy ERP handel ocenia pod różnymi względami, a tymi najistotniejszymi będzie na pewno możliwość integracji z już istniejącymi rozwiązaniami. Brak konieczności tworzenia dodatkowych połączeń między oprogramowaniami sprawia, że stają się one wygodne.

Sprzedaż stacjonarna i w terenie 

Niezwykle istotną cechą, jaką powinno posiadać oprogramowanie handlowe, jest możliwość jego “spięcia” w taki sposób z systemem ERP, że sprzedawać można bez trudności i stacjonarnie, i mobilnie. Można mieć przecież najlepsze oprogramowanie do sprzedaży i zarządzania przedsiębiorstwem, które jednak na niewiele się zdadzą w momencie, kiedy nasz specjalista od hurtu będzie chciał sfinalizować transakcję na wyjeździe. Warto skorzystać z oprogramowania 4SALES, dostępnego w ofercie sklepu internetowego 4labels. Zostało ono stworzone dla wszystkich osób, które potrzebują bezpośredniego dostępu do systemu ERP z dowolnego miejsca.

ERP w sklepach

Innymi cechami charakteryzują się systemy do zarządzania przedsiębiorstwem w przypadku hurtowni i sklepów, a innymi w przypadku firm produkcyjnych. Co prawda w obu przypadkach niezwykle istotne jest połączenie funkcji zarządzania magazynem z elementami, które regulują zatrudnieniem czy kontrolą pracowników, jednak są takie funkcje, które niezwykle istotne są właśnie w systemach skoncentrowanych na sprzedaży. Inne będą ulubione systemy małych przedsiębiorców, inne te dedykowane kolosom z kilkoma filiami i płynnym przepływem towarów między placówkami handlowymi. 

Subiekt i co jeszcze 

Wśród najpopularniejszych systemów ERP dedykowanych m.in. sklepom mamy oczywiście produkt firmy INsert, czyli Subiekt GT, Subiekt nexo. To oprogramowanie intuicyjne w użytkowaniu, o wielu rozbudowanych funkcjach, które świetnie sprawdzają się podczas pracy stacjonarnej. Problem może pojawić się podczas pracy w terenie, bo bez odpowiedniej nakładki, która umożliwi dostęp do stanów magazynowych, handlowiec nie będzie mógł podczas rozmowy z klientem sprawdzić jak w trakcie jego nieobecności w firmie zmienił się stan magazynowy danego produktu. 

Aplikacja dla mobilnego handlowca

Szczęśliwie dla handlowców mobilnych w ofercie sklepu internetowego 4labels znaleźć można aplikację 4SALES, dzięki której dostęp do magazynu handlowiec ma w każdym miejscu i o dowolnym czasie. W zależności od potrzeb, podczas wizyty u klienta może się przydać możliwość zarządzania cenami z zewnątrz. W ten sposób handlowiec usłyszawszy, że zamówienie będzie szczególnie duże, może skorzystać z opcji masowej zmiany cen i sprzedać jedną sztukę nakładki czy śruby o dwa grosze taniej, niż wskazywałaby na to cena katalogowa. Nie trzeba dzwonić do firmy, prosić o wystawienie dokumentu. Ten będzie gotowy od razu po zaakceptowaniu go przez handlowca. W 4Labels są oczywiście dostępne także kompatybilne z aplikacją i systemem ERP czytniki ręczne firmy Zebra. To szybki i wygodny sprzęt, który zrewolucjonizuje pracę magazynu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE