Reklama

Spotkanie autorskie w Autorskiej. Magda Adamowska opowie o swojej książce "Schematrix" [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Spotkanie autorskie w Autorskiej. Magda Adamowska opowie o swojej książce "Schematrix" [WIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Magda przez lata była ofiarą przemocy. Doświadczała jej we własnym domu. Chorowała na bulimię i anoreksję. Przez lata pracowała nad sobą, aby móc powiedzieć o sobie dzisiaj - zdrowa i szczęśliwa kobieta. Swoje doświadczenia opisała w książce "Schematrix". Opowie o niej w piątek w Księgarni Autorska w Sanoku. Początek spotkania z autorką o godzinie 18. Wstęp wolny.

- Ta książka jest WAŻNA i POTRZEBNA. Ona ma krzyczeć głosem tych, którym głos odebrano. Ma płakać łzami milionów dzieci poddawanych przemocy. Ma piec wstydem milionów uzależnionych kobiet i mężczyzn, potępianych i zawstydzanych przez “normalne” społeczeństwo. I ma ich wszystkich przytulić z całą czułością, jaka się zawiera w słowie ROZUMIEM - tak o swoje książce "Schematrix" mówi autorka Magda Adamowska.

Na miejscu będzie możliwość kupienia książki z podpisem autorki. Jedną książkę autorka rozlosuje wśród uczestników piątkowego spotkania.

Więcej o swoim debiucie literackim autorka opowie podczas spotkania autorskiego w Księgarni Autorska (Galeria Sanok), które odbędzie się w najbliższy piątek (5 października) o godzinie 18. Wstęp wolny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE