Reklama

Siła kobiet

Opublikowano:
Autor:

Siła kobiet - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gratulacje dla naszych koleżanek redakcyjnych za otrzymane wyróżnienie w konkursie Lasów Państwowych za organizację plebiscytu na najlepszego "Bieszczadzkiego Leśnika 2017 roku".

Sabina Tworek i Anna Twardy otrzymały prestiżową nagrodę i przyznam, że dziewczynom się należało. Za wkład pracy twórczej, pomysł i realizację. Przyszedłem do Korso w momencie, kiedy obie były w ferworze pracy nad plebiscytem. Z wypiekami na twarzy, po godzinach swoich normalnych redakcyjnych obowiązków, dopinały każdy szczegół plebiscytu. Nawiązywały kontakty, promowały "ludzi lasów" po to, by pokazać ich stronę oficjalną, ale także tę bardziej skrywaną.

W roli dziadków, ojców, mężów i synów. Ludzi, którzy bardzo często w leśnym zaciszu lub szumie laptopów w biurach pracują na rzecz flory i fauny naszego regionu. Nasze dziewczyny dosłownie wydobyły "ludzi lasów" na powierzchnię, tak by inni mogli zobaczyć ich pracę, ich pasje i prywatną stronę.

Dziewczyny wielki szacunek za kawał ciężkiej i twórczej roboty. Podziękowania należą się również Ewelinie Kudle-Krawiec, kierowniczce Gminnego Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej za zgłoszenie Sabiny i Ani do konkursu Lasów Państwowych. Ewelina doceniła wkład i zaangażowanie, zresztą i ona ma swój udział w plebiscycie. Ukłony za udostępnienie i profesjonalne przygotowanie domu kultury w Cisnej, na styku szlaków turystycznych, o czym świadczyła frekwencja podczas finału na "Bieszczadzkiego Leśnika 2017 roku".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE