Reklama

Sanok: Uroczyste wręczenie promes dla jednostek straży pożarnej z terenu powiatu [FOTO]

Opublikowano: sob, 29 sie 2020 14:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyło się uroczyste wręczenie promes dla jednostek straży pożarnej z terenu powiatu sanockiego.

Wczoraj (28 sierpnia) w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku miało miejsce uroczyste wręczenie promes dla 29 jednostek straży pożarnej działających na terenie powiatu sanockiego. Wsparcie pochodzi z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie z "Ogólnopolskiego Programu Finansowania Służb Ratowniczych".

W spotkaniu udział wzięli: Adam Skiba, prezes WFOŚiGW w Rzeszowie, poseł Piotr Babinetz, Janusz Cecuła, wicestarosta sanocki, Marek Bańkowski, wójt gminy Bukowsko, Grzegorz Oleniacz, komendant powiatowy PSP w Sanoku, Grzegorz Klecha, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Sanoku oraz przedstawiciele jednostek straży pożarnych.
 

Jednostki, które otrzymały promesy to: OSP w Besku, OSP w Posadzie Zarszyńskiej, OSP w Pielni, OSP w Jaćmierzu, OSP w Nowosielcach, OSP w Tyrawie Wołoskiej, OSP w Nagórzanach, OSP w Woli Sękowej, OSP w Odrzechowej, OSP w Strachocinie, OSP w Rakowej, OSP w Wujskiem, OSP w Niebieszczanach, OSP w Długiem, OSP w Nowym Łupkowie, OSP w Porębach, OSP w Komańczy, OSP w Wolicy, OSP w Pisarowcach, OSP w Sanoku-Olchowcach, OSP w Zagórzu, OSP w Hołuczkowie, OSP w Rozpuciu, OSP w Siemuszowej, OSP w Rzepedzi, OSP w Mymoniu, OSP w Porażu, OSP w Czaszynie oraz OSP w Zahutyniu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.