Reklama

SANOK: Sztuka "Nasze Żony" Wojciecha Pszoniaka w SDK

Opublikowano:
Autor:

SANOK: Sztuka "Nasze Żony" Wojciecha Pszoniaka w SDK - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Sanockim Domu Kultury 2 czerwca br. odbędzie się spektakl pt. "Nasze Żony" w reżyserii Wojciecha Pszoniaka.

Data: 2 czerwca 2019 r. godz.18.00

Reżyseria: Wojciech Pszoniak

cena biletu: 80 zł

Obsada: Wojciech Malajkat, Jerzy Radziwiłowicz, Wojciech Pszoniak

Czas trwania: 90 minut

Zaskakujący, pełen zwrotów akcji komediodramat, obmyślony na trzech wirtuozów aktorstwa. Jest to opowieść o próbie, przed jaką staje wieloletnia przyjaźń trzech mężczyzn. Na rozważaniach o trudnych wyborach między moralnością a lojalnością się nie skończy.

„Nasze żony” to sztuka, w której aktor jest na pierwszym planie, jest podmiotem, a nie – jak to się dziś często zdarza – przedmiotem. Lubię taki teatr. Taki teatr jest mi bliski.

Interesują mnie ludzkie losy, zmaganie się człowieka z życiem. Nie chcę, by coś przeszkadzało mi w zbliżeniu się do człowieka, w jego zrozumieniu.

Wybrałem tę sztukę również dlatego, żeby spotkać się na scenie z moimi wspaniałymi Kolegami – Wojtkiem Malajkatem i Jurkiem Radziwiłowiczem.


Sztuka, ciesząca się we Francji ogromnym powodzeniem, szybko została przeniesiona na ekran i stała się filmowym przebojem (z udziałem m.in. wielkiej gwiazdy francuskiego kina, Daniela Auteuila).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE