Reklama

SANOK: Poszukiwani kreatywni Wychowawcy Podwórkowi!

Opublikowano: śr, 1 maj 2019 09:30
Autor:

SANOK: Poszukiwani kreatywni Wychowawcy Podwórkowi! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta w Sanoku rozpoczyna kolejny nabór kandydatów na wychowawców podwórkowych, którzy poprowadzą zajęcia w tegorocznej XII edycji programu „Sanockie Lato Podwórkowe”. Osoby zainteresowane pracą wychowawcy podwórkowego i warsztatami z wielokrotną mistrzynią olimpijską, zapraszamy na pierwsze spotkanie w dniu 22 maja 2019r. o godz. 15.15 w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Sanoku.

Głównym celem przedsięwzięcia jest organizowanie interesujących i kreatywnych zajęć w miejscu zamieszkania, dla dzieci pozostających podczas wakacji w domu czyli w Sanoku. Istotą działań podwórkowych jest praca profilaktyczno – wychowawcza w środowisku otwartym – na ulicy, ogródku, podwórku, boisku i innych miejscach spotkań dzieci i młodzieży.

Zapraszamy do współpracy osoby, które potrafią zorganizować ciekawe i twórcze zajęcia sportowe, rekreacyjne i aktywizujące. Kandydaci powinni wykazywać się umiejętnością nawiązywania kontaktu z dziećmi, znać zasady pracy z małymi grupami. Wychowawcy powinni potrafić odpowiednio dobrać i organizować zabawy: ruchowe, rekreacyjne, muzyczne, plastyczne, z promocji zdrowia, rozwijające zainteresowania i zdolności.

Zajęcia muszą być atrakcyjne i bezpieczne, a jednocześnie interesujące i dające możliwość przeżycia wakacyjnej przygody. Więcej informacji można będzie uzyskać na spotkaniu i pod nr telefonu 134652862. Zapraszamy

Inauguracja już w czerwcu!

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE