Reklama

Sanok. Obchody Święta Niepodległości

Opublikowano:
Autor:

Sanok. Obchody Święta Niepodległości  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym roku ze względu na panującą sytuację, wzrost zakażeń w naszym powiecie i regionie, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, obchody będą miały skromniejszy charakter niż w latach ubiegłych.

O godz. 11.00 w kościele pw. Przemienienia Pańskiego odbędzie się msza św. w intencji Ojczyzny i Poległych, transmitowana on-line.

 


 

Od godz. 9.30 do 10.30 przy pomnikach „Tadeusza Kościuszki” oraz „Synom Ziemi Sanockiej Poległym i Pomordowanym” wartę będą trzymać harcerze.
 

W tym czasie delegacje mogą składać kwiaty przed pomnikami. Po mszy św. harcerze przez godzinę będą pełnić wartę przy Krzyżu „Golgota Wschodu”. W imieniu mieszkańców kwiaty i znicze przed pomnikami złożą burmistrz miasta Sanoka wraz z przewodniczącym Rady Miasta.
 

Prosimy, by to symboliczne oddawanie hołdu Poległym odbywało się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Zachęcamy, by w tym dniu dać wyraz naszej patriotycznej postawie poprzez wywieszenie flagi, odśpiewanie hymnu, czy uczestnictwo w wydarzeniach transmitowanych on-line i w telewizji.

 

Źródło: Oficjalna Strona Miasta Sanoka 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE