Reklama

SANOK: Dzisiaj koncert słynnej "Kapeli ze wsi Warszawa" na deskach Skansenu!

Opublikowano:
Autor:

SANOK: Dzisiaj koncert słynnej "Kapeli ze wsi Warszawa" na deskach Skansenu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 25 maja o godz.19.00 w Amfiteatrze Sanockiego Skansenu wystąpi popularna i doceniana na całym świecie Kapela ze Wsi Warszawa

Grupa o międzynarodowej sławie, powstała w 1997r., nagradzana prestiżowymi wyróżnieniami zarówno w Polsce, jak i za granicą – mająca na swoim koncie m.in. nominację do amerykańskiej Grammy, prestiżową nagrodę BBC Radio 3 Awards for World Music w kategorii „Newcomer” oraz pięć „Fryderyków” – nagród polskiego przemysłu muzycznego.

W swojej twórczości Kapela sięga po najdawniejsze melodie i stara się, by nadal były rozpoznawalne i funkcjonowały w szerszym kontekście, niż miało to miejsce kiedyś. Z pasji i fascynacji dawną kulturą grupie udało się stworzyć opowieść, która porusza spore grono odbiorców.

Formacja gra awangardowe interpretacje muzyki tradycyjnej z szeroko rozumianego Mazowsza. Muzycy są wierni tradycyjnym technikom śpiewania i żywym instrumentom, a ich kompozycje brzmią świeżo i są świetnie wyprodukowane.

Sanocka publiczność może spodziewać się utworów zarówno z najnowszej płyty „Re:akcja mazowiecka”, jak i innych albumów grupy.

Wstęp wolny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE