Reklama

Reklama

SANOK: Brzegi Sanu co dzień piękniejsze [ZDJĘCIA]

Opublikowano: 29 października 2019 12:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwają dalsze prace w ramach realizacji zadania „Zagospodarowanie terenu brzegów rzeki San w Sanoku”.

Przy Sosenkach, na brzegach Sanu, oprócz ścieżki rowerowo-pieszej, zostały przeprowadzone gruntowne "porządki". Przerzedzono zarośla i odmłodzono poprzez cięcia drzewa. Wykonano paleniska, ustawiono przy nich nowe ławki i kosze na śmieci. Na teren gdzie była zniszczona trwa, wyłożone zostały świeże soczyste darnie z nowym trawnikiem, natomiast przy samej rzece posiana została trawa sportowa. Prace trwają nadal i trzeba przyznać, że jeśli dobiegną końca, teren nad Sanem będzie naprawdę wyglądał imponująco.

Zależy mi, aby Sanok był miastem zielonym i przyjaznym dla mieszkańców. Wiele zrealizowanych na terenie Sanoka inwestycji, wiązało się z nieuniknioną wycinką drzew i zniszczeniem terenów zielonych. Wszędzie tam, gdzie wycinamy, realizujemy również nasadzenia zastępcze w dużo większej ilości. W kwietniu br. przeprowadziliśmy akcję „Drzewko dla sanoczan” wraz z Zarządem Okręgu Bieszczadzkiego Ligi Ochrony Przyrody rozdaliśmy naszym mieszkańcom 30 tys. sadzonek. Na stadionie Wierchy, trwają nasadzenia kolejnych 300 sadzonek drzew i krzewówRealizacja projektu to nie pierwsze i nie ostatnie działania Miasta na rzecz tworzenia zieleni w naszym mieście, na które warto zwrócić uwagę – informuje burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski.

Teraz pozostaje tylko liczyć na to że mieszkańcy uszanują starania miasta i zadbają o to, aby ponownie sterty śmieci i butelek nie przykryły tak fajnego miejsca do wypoczynku dla nas wszystkich. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +1 / -1

  Żulik

  Brawo Burmistrz Pióro, bo jak wszyscy wiemy ten nowy to tylko kontynuuje a nie ze to jego zasługa. Brawo w koncu żule mogą pić w godziwych warunkach.

  • 2 lata temu | ocena +1 / -1

   LUZ

   To jak się napiją w godnych warunkach niech posprzątają po sobie.