Reklama

Sanoczanka przeszła pół tysiąca kilometrów dla bezdomnych psów!

Opublikowano:
Autor:

Sanoczanka przeszła pół tysiąca kilometrów dla bezdomnych psów! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niecałe dwa tygodnie (15 dni) studentka pielęgniarstwa Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku - Katarzyna Łagożny - pokonała pieszo 500 kilometrów!

Stojąc przed 500-set kilometrową wyprawą po Głównym Szlaku Beskidzkim w celu wyjścia naprzeciw codziennym stereotypom, wierząc w ludzką wrażliwość, chciałabym rozpropagować brak obojętności na pieskie życie i ich szczęście.

- pisze Katarzyna Łagożny na zrzutka.pl

Wszystko by pomóc zwierzętom z sanockiego przytuliska! Studentka Wędrowała po głównym beskidzkim szlaku z Ustronia do Wołosatego.

 

Po 15 dniach cudownej 500-set kilometrowej przygody zawitałam w Wołosatem.

Za mną masa przepięknych górskich widoków, mnóstwo wspaniałych i pomocnych ludzi na szlaku, setki myśli w głowie, miliony rozwiązań, nowe plany oraz cele... Główny Szlak Beskidzki to nie tylko kilometry.

Chciałabym ogromnie podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie na wyprawie. Z taką pozytywną energią i motywacją każdego dnia byłam skazana na sukces!
Jestem wdzięczna każdemu z osobna za tak przepiękne zaangażowanie się w akcję charytatywną. Dodało mi to ogromnych skrzydeł oraz pokazało, że jako grupa potrafimy się zjednoczyć i storzyć wiele dobra. Jestem pewna, że psiaki są nam ogrmnie wdzięczne oraz wywołaliśmy wśród nich niejeden szczery uśmiech w postaci merdającego ogonka! Dodam również, że czworonogi dzielnie czekają na swój wymarzony dom z ogromem ciepła, a więc nie pozwólmy im długo czekać! One odwdzięczą się oddaniem i wiernością.

Korzystając z okazji, pragnę wspomnieć, iż akcja charytatywna przeszła moje najśmielsze oczekiwania, jednak trwa jeszcze przez 14 dni, dlatego jeśli kochasz psiaki i nie jest Ci obojętny ich los... Zapraszam Cię po więcej info klikając w link!

 

- czytamy na profilu facebooka Katarzyny Łagożny

 

Wciąż możecie przyłączyć się do akcji! Zrzutkę znajdziecie TUTAJ.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE