Reklama

Ruch Polska 2050 w powiecie sanockim rośnie w siłę

Opublikowano:
Autor:

Ruch Polska 2050 w powiecie sanockim rośnie w siłę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruch Polska 2050 w powiecie sanockim krok po kroku rozwija się. Niedawno odbyło się spotkanie na aplikacji Zoom z liderami wojewódzkimi w ramach struktur powiatowych stowarzyszenia, którego twarzą jest Szymon Hołownia, były kandydat na prezydenta RP, który przypomnijmy w I turze wyborów uzyskał blisko 14-procentowe poparcie.

Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy wzięli udział w tym bardzo potrzebnym z perspektywy rozwoju ruchu Polska 2050 panelu dyskusyjnym. Tych, którzy nie mogli tym razem liderzy powiatowi mogą zapewnić, że tego typu spotkania będą regularne i odbywać się będą 1-2 razy w miesiącu. Konstruktywne rozmowy wewnątrz naszej organizacji, częsta komunikacja, wymiana poglądów i "burza mózgów" służą temu, by Polska 2050 rozwijała się także w naszym powiecie.

Liderzy wojewódzcy poprowadzili spotkanie i wyjaśnili wiele kluczowych kwestii, choćby związanych z rejestracją do stowarzyszenia. Zapraszamy na kolejne już wkrótce. Będziemy o nich na bieżąco informować. Liderzy powiatowi Tomasz Gankiewicz i Bartosz Romanek zapraszają do dołączenia do struktur lokalnych Polska 2050. W ostatnim czasie udało się zorganizować akcję "Gramy w kolory".

Bardzo ciekawy projekt koordynował wojewódzki zarząd ruchu Polska 2050 i włączyły się do niego poszczególne powiaty. Także nasz sanocki, za co wszystkim darczyńcom wyrażamy swoją wdzięczność. Na poziomie województwa zebrano 150 artykułów szkolnych i dydaktycznych dla Oddziału Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Łańcucie. Poprzez tego typu inicjatywy podejmowane przez członków stowarzyszenia i wolontariuszy możemy w konkretny sposób dołożyć cegiełkę do polepszenia różnych sfer życia codziennego w naszych społecznościach. Warto dołączyć do grupy na Facebooku - POLSKA 2050 - powiat sanocki. Z Wami i dla Was ZROBIMY TĘ ROBOTĘ!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE