Reklama

Region: Odzyskali skradziony samochód

Opublikowano:
Autor:

Region: Odzyskali skradziony samochód - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcjonariusze SG z placówki w Medyce ujawnili Toyotę RAV4 z przerobionymi znakami identyfikacyjnymi. Szacunkowa wartość skradzionego pojazdu to około 90 tysięcy złotych.

Zdarzenie miało miejsce w trakcie kontroli drogowej na trasie prowadzącej do przejścia granicznego w Medyce. Kierowcą Toyoty RAV4 na ukraińskich numerach rejestracyjnych był 58-letni obywatel Ukrainy. W wyniku kontroli pojazdu funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, że numery nadwozia oraz inne znaki identyfikacyjne zostały bezprawnie zmienione.

Szczegółowa kontrola legalności pochodzenia pojazdu doprowadziła do ujawnienia rzeczywistych numerów identyfikacyjnych, które z kolei widniały w międzynarodowych bazach poszukiwawczych. Jak się okazało, toyota warta około 90 tys. złotych, została skradziona na terytorium Niemiec. Kierowcę oraz pojazd zatrzymano, a następnie przekazano policji.

W tym roku funkcjonariusze Straży Granicznej z Podkarpacia zatrzymali już 152 skradzione pojazdy o szacunkowej łącznej wartości 6 mln złotych.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE