Reklama

Reaktywacja punktów przyjęć dzielnicowych w Sanoku

Opublikowano:
Autor:

Reaktywacja punktów przyjęć dzielnicowych w Sanoku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z założeniami programu "Dzielnicowy Bliżej Nas" podjęto decyzje o reaktywowaniu punktów przyjęć dzielnicowych. Obecnie funkcjonuje pięć takich punktów. Dzięki temu dzielnicowy będzie dostępny dla mieszkańców w określonych dniach i godzinach.

Program "Dzielnicowy Bliżej Nas" zakłada, że kontakt społeczeństwa z własnym dzielnicowym ma być łatwy i dostępny dla wszystkich. Wychodząc naprzeciw potrzebom, policjanci wspólnie z radami dzielnic podjęli decyzję o reaktywowaniu punktów przyjęć dzielnicowych.

Poniżej publikujemy wykaz obecnie funkcjonujących punktów przyjęć dzielnicowych:

  •     Punkt Przyjęć Dzielnicowych osiedla Śródmieście mieści się w Budynku Rady Dzielnicy przy ul. Jagiellońskiej 20 w Sanoku. Dzielnicowy przyjmuje w każdy czwartek w godz. 16.00- 18.00.
  •     Punkt Przyjęć Dzielnicowego osiedla Posada mieści się przy ul. Robotniczej 19 w Sanoku. Dzielnicowy przyjmuje w każdą środę w godz. 17.00- 19.00.
  •     Punkt Przyjęć Dzielnicowego osiedla Błonie mieści się w siedzibie Rady Dzielnicy przy ul. Kochanowskiego 25 w Sanoku. Dzielnicowy przyjmuje w każdy wtorek  (z wyłączeniem pierwszych wtorków miesiąca) w godz. 17.00- 19.00.
  •     Punkt Przyjęć Dzielnicowych osiedla Wójtostwo mieści się w budynku Rady Dzielnicy przy ul. Staszica 18 w Sanoku. Dzielnicowi przyjmują w każdy czwartek w godz. 17.00- 19.00.  
  •     Punkt Przyjęć Dzielnicowego rejonu  nr 11 mieści się w Budynku Urzędu Gminy Tyrawa Wołoska. Dzielnicowy przyjmuje w każdy czwartek w godz. 10.00- 12.00.
Istnieje również możliwość umówienia się w punkcie przyjęć dzielnicowych w innym terminie i innych godzinach, po uprzednim telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu z dzielnicowym. Adresy elektronicznych skrzynek dzielnicowych dostępne są w zakładce Twój Dzielnicowy.

Trwają prace nad reaktywacją lub utworzeniem punktów przyjęć dzielnicowych w pozostałych dzielnicach i rejonach służbowych. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE