Reklama

Przemyśl. Napad na funkcjonariuszy Policji

Opublikowano:
Autor:

Przemyśl. Napad na funkcjonariuszy Policji  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sąd Rejonowy w Przemyślu, na wniosek prokuratury, zastosował trzymiesięczny tymczasowy areszt wobec trzech młodych mężczyzn. W ubiegłą sobotę dopuścili się oni czynnej napaści na funkcjonariuszy Policji.

Późnym wieczorem w sobotę policjanci z komisariatu w Żurawicy zostali wezwani na interwencję do miejscowości Kosienice w powiecie przemyskim. Według zgłoszenia na przystanku w tej miejscowości doszło do zakłócenia porządku publicznego przez kilka osób. Po dotarciu na miejsce policjanci zastali zaatakowani przez trzech młodych mężczyzn. Po odparciu ataku, funkcjonariusze obezwładnili i zatrzymali dwóch sprawców, trzeci z mężczyzn został zatrzymany niedługo po zdarzeniu. Sprawcami zajścia okazali się trzej młodzi mieszkańcy powiatu przemyskiego w wieku od 22 do 24 lat.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty dopuszczenia się czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego, za co, zgodnie z treścią art. 223 par. 1 kodeksu karnego, grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat. Podejrzani nie przyznali się do zarzucanych im czynów. 
 
Wczoraj na wniosek Prokuratora Rejonowego w Przemyślu sąd zastosował wobec sprawców środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE