Reklama

Powiat sanocki: UWAGA! Jutro utrudnienia w ruchu

Opublikowano:
Autor:

Powiat sanocki: UWAGA! Jutro utrudnienia w ruchu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Komenda Powiatowa Policji w Sanoku informuje, że w dniu 25 lipca 2020 roku organizowany jest wyścig szosowy "Przełomy Wisłoka" na terenie powiatu sanockiego w godzinach 12-16:30

Jutro na terenie powiatu sanockiego organizowany jest wyścig szosowy "PRZEŁOMY WISŁOKA", który odbędzie się w godzinach 12.00-16:30. Wyścig będzie odbywał się przy zamkniętym ruchu kołowym (na czas przejazdu uczestników), trasa będzie zabezpieczona przez policjantów, Ochotniczą Straż Pożarną oraz przez organizatora przy użyciu m.in. zapór i taśm. Zamknięcie drogi może nastąpić nawet na godzinę przed planowanym przejazdem. Trasa wyścigu będzie przebiegała następującymi drogami:

Start Honorowy Wyścigu - Gminny Ośrodek Kultury w Besku ul. Starowiejska 64 natępnie Besko, Mymoń wjazd na drogę w kierunku Sieniawy, Wisłok Wielki, Czystogarb, Komańcza, Rzepedź, Szczawne, Kulaszne, Płonna, Karlików, Wola PIotrowa, Bukowsko, Nagórzany, Nowotaniec, Nadolany, Wygnanka, Odrzechowa, Pastwiska następnie w kierunku Puław gdzie przewidziany jest koniec wyścigu.

 

ZOBACZ TAKŻE:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE