Reklama

Pomóżmy Lesku! Głosujmy na skwerek dla wszystkich

Opublikowano:
Autor:

Pomóżmy Lesku! Głosujmy na skwerek dla wszystkich - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta i Gminy Lesko bierze udział w konkursie Herosi Innowacji. Urzędnicy liczą na to, że dzięki wygranej gminie uda im się zagospodarować planty. Urzędnicy planują postawić tam street workut oraz nowoczesny plac zabaw.

Konkurs Herosi Innowacyjności jest organizowany przez Grupę Eurocash. Jak mówią organizatorzy zależy im na współpracy przedsiębiorców i społeczeństwa, które oddając głosy wspiera inwestycje w swojej okolicy. Atrakcyjne nagrody może wygrać tu każdy - i przedsiębiorca i głosujący.

- Leskie Planty to miejsce spotkań młodzieży, starszych i rodzin. Dlatego chcę to miejsce zagospodarować, by każde pokolenie oraz rodzice z dziećmi mogło aktywnie spędzać swój wolny czas – napisał na profilu Facebookowym Adam Snarski, burmistrz Leska. - Z Państwa pomocą na Plantach może powstać nowoczesny plac zabaw oraz rozbudowany, innowacyjny street workout. Potrzeba Waszych codziennych głosów w projekcie.

Wystarczy się zarejestrować na stronie - www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/konkurs/ Znaleźć leski Projekt „Skwerek dla wszystkich” i głosować! Codziennie!

Konkurs trwa w okresie od dnia 1 sierpnia 2019 roku do dnia 10 września 2019 roku. Można głosować na trzy różne projekty - po jednym w każdej kategorii finansowej.

Biorąc udział w głosowaniu możesz wygrać nagrody również dla siebie! Do wygrania nawet 50 kart tygodniowo o wartości 50 zł!

 

 

aquarius Lesko

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE