Reklama

Policja zaprasza na debaty społeczne

Opublikowano:
Autor:

Policja zaprasza na debaty społeczne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja zaprasza mieszkańców powiatu sanockiego, w szczególności dzielnic Posada i miejscowości Mrzygłód, na debaty społeczne pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczna dzielnica, bezpieczna miejscowość”. Debata w Sanoku w dzielnicy Posada odbędzie się 28 listopada br. o godz. 16, natomiast w Mrzygłodzie 2 grudnia br. o godz. 10.30.

Debata społeczna odbędzie się pod tematem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie-możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczna dzielnica, bezpieczna miejscowość", poświęcona będzie tematyce bezpieczeństwa i zagrożeń.

Debata ewaluacyjna dla mieszkańców osiedla Posada odbędzie się 28 listopada  br. o godz. 16w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej Autosan w Sanoku, ul. Robotnicza 19. Natomiast debata dla mieszkańców  Mrzygłodu odbędzie się 2 grudnia br. o godz. 10.30 w Domu Seniora w Mrzygłodzie.

W debatach udział wezmą przedstawiciele samorządów, radni, a także delegaci instytucji, których praca jest związana z zapewnieniem bezpieczeństwa.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Komenda Powiatowa Policji w Sanoku, przy współpracy z Domem Seniora w Mrzygłodzie oraz Spółdzielnią Mieszkaniową Autosan. Wszyscy zainteresowani tematem, nie tylko mieszkańcy wymienionej dzielnicy oraz miejscowości, mogą wziąć udział w spotkaniu, aby przedstawić swoje oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa i zagrożeń, na jakie są narażeni.

Spotkanie pozwoli na wymianę informacji na linii społeczeństwo-Policja, oraz poznanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w kwestii wzajemnej komunikacji i działań na rzecz bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematami, do udziału w powyższych debatach.

 

 

KPP Sanok

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE