Reklama

Podsumowanie roku 2018 - Angela Gaber

Opublikowano:
Autor:

Podsumowanie roku 2018 - Angela Gaber - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Osobiście nie był to mój najlepszy rok, w trudzie jego uniesienia swój wzrok skupiłam na pracy i życiu wokół naszej Etno Galerii, miejsca w sanockim zaułku przy ul. Franciszkańskiej 3. Miejscem, które z założenia skupia się na pięknie, rękodziele, różnorodności i wielokulturowości świata. W roku 2018 udało nam się skupić na twórczych spotkaniach kobiet. Cyklicznie organizowaliśmy warsztaty tworzenia makramy, szydełkowania bawełnianym sznurkiem różnego rodzaju torebek.

W warsztatach brały udział panie nie tylko z Sanoka i okolic ale przyjeżdżały od Stalowej Woli, Rzeszowa, Krosna po Ustrzyk i Wetlinę. To dla nas dużo znaczy, świadczy o zasięgu i fajnych propozycjach. W naszej galeryjce miały miejsce także warsztaty z koronki renesansowej, biżuterii koralikowej czy malarstwa na szkle. Udało się także w tak kameralnej przestrzeni zorganizować koncert solowy na wiolonczelę na wpół  klasycznym i współczesnym repertuarem, spotkanie tematyczne o roli mandali w życiu codziennym ale to co okazało się największym sukcesem i odzewem ze strony ludzi to mikołajkowa akcja charytatywna „Drugie życie zabawek” gdzie przez dwa tygodnie Etno Galeria zatopiona była w zabawkach, puzzlach, grach, ubraniach dla dzieciaków, które przekazaliśmy dla dzieciaków objętych ubóstwem i problemami ze Świetlicy Socjoterapeutycznej „Radość” w Ustrzykach Dolnych i w Sanoku.

Aktualnie Etno Galera od nowego roku, niczym bieszczadzki niedźwiedź zapada w zimowy sen, żeby w marcu, na wiosnę wrócić do Was z pełną parą, energią i nowościami! W tym czasie będziemy się starać w miarę aktywnie prowadzić naszą facebookową stronę, a nawet realizować wysyłki, wszystkim chętnym. Stacjonarnie Etno Galeria będzie zamknięta. Choć i tutaj zrobimy wyjątek dla pasjonatów, dociekliwych i potrzebujących, będziemy pod telefonem 503 374 929 i jeśli będzie tylko taka możliwość przyjdziemy otworzyć galerię dla Was.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE