Reklama

PODKARPACIE: Policjanci monitorują sytuację powodziową [FOTO + VIDEO]

Opublikowano: sob, 25 maj 2019 13:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wciąż w kilku powiatach naszego województwa, na wielu odcinkach dróg występują utrudnienia w ruchu. Drogi są zablokowane, ruchem kierują policjanci lub służby drogowe. Funkcjonariusze zabezpieczają miejsca dotknięte powodzią lub podtopieniami. Organizują bezpieczne objazdy i kierują ruchem w miejscach, gdzie jest to konieczne.

Stan na godzinę 9.00

W dalszym ciągu najtrudniejsza sytuacja występuje na drogach powiatu mieleckiego. Miejscowe utrudnienia związane z podtopieniami występują w kilku miejscach:

  • drogi powiatowe w miejscowościach: Trzciana, Dąbrówka OsuchowskaSzafranów, Kawęczyn, WampierzówWierzchowinyRydzów, Dulcza Wielka.

W powiecie stalowowolskim przywrócony został ruch na drodze powiatowej Stany - Laski w miejscowości Stany oraz na drodze powiatowej Stany - Maziarnia w miejscowości Kozły. Utrudnienia występują jednak na drogach lokalnych w gminie Bojanów - w miejscowościach Przyszów Kliny oraz Przyszów Kołodzieje.

Na terenie powiatu kolbuszowskiego nieprzejezdna jest droga wojewódzka nr 875 w Raniżowie na ulicy Grunwaldzkiej (nieprzejezdny most). Wyłączone z ruchu zostały mosty na drogach gminnych w miejscowości Wola Rusinowska i Poręby Dymarskie.

Sytuacja w powiatach m.in. strzyżowskim, brzozowskim, niżańskim została opanowana, tam drogi są już przejezdne.

Policyjne radiowozy patrolują tereny dotknięte powodzią. Tam, gdzie przejazd samochodów, jest niemożliwy policjanci organizują objazdy. Wczoraj do akcji włączony został również policyjny śmigłowiec, który z góry monitorował sytuację na zagrożonym obszarze.

Na filmie sytuacja na drogach po nocnej nawałnicy w powiecie strzyżowskim.
Nagranie wideo z drona: Jacek Faraś, KPP w Stalowej Woli. Na filmie tereny dotknięte powodzią w gminie Bojanów.

 

 

KWP

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.