Reklama

PILNE: Rodzina z Nozdrzca żyjąca w skrajnym ubóstwie i biedzie. Pomóżmy im! [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

PILNE: Rodzina z Nozdrzca żyjąca w skrajnym ubóstwie i biedzie. Pomóżmy im! [VIDEO]  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 26 letni Dawid mieszka w drewnianym domku wraz ze swoją mamą, dwiema babciami i ciocią. Żyją w skrajnej biedzie. Każda chociaż najmniejsza pomoc będzie dla nich bardzo dużo znaczyć.

Żyje im się ciężko. Dom w którym mieszkają nadaje się tylko do wyburzenia. Bieda w przypadku tej rodziny nabiera innego wymiaru i znaczenia. 

Wraz z Dawidem mieszka z nim starsza babcia, która ma 88 lat. Przeżyła zawał i tragiczną śmierć swojego syna, który był jedynym żywicielem rodziny. Zginął w wypadku, został rozjechany prze pijanego kierowcę. Babcia leczy się na serce oraz nadciśnienie.

Siostra babci ma 84 lata i od 5 lat leczy na gęstnie krwi, jej córka czyli Dawida ciocia leczy się psychiatrycznie od ok 22 lat na schizofrenię. Mama Dawida ma 56 lata i ogólnie ma się nieźle lecz przez sytuację w domu, brak pieniędzy wpadła w depresję i również od kilku lat się leczy. Dawid ma astmę i ciężko mu się oddycha w domu. Odkąd skończył gimnazjum dorabia sobie żeby jakoś utrzymać rodzinę. Ojciec zostawił go zaraz po urodzeniu. 

W domu mają cztery pomieszczenia z czego korzystają tylko z dwóch. Nie mają bieżącej wody, jedynie studnie na zewnątrz. Łazienki również nie ma jedynie wychodek. Zimą w domu jest bardzo zimno ponieważ są nieszczelne okna i drzwi. Temperatura w domu nad ranem dochodzi do 5 stopni. Przez dzień się pali ale ciężko ogrzać wszystkie pomieszczenia kuchnią. Do pokoju na zimę przynoszą mały piecyk, w nim palą i jest trochę cieplej. Dom jest już stary, na dachu jest eternit, i dachówka która dużo waży przez co jedna strona dachu zaczyna opadać, dach też przecieka.

Ogólnie żyje im się bardzo ciężko i nie mają skąd zasięgnąć pomocy. 

Zwracamy się do Państwa o wielkich sercach aby pomóc rodzinie z Nozdrzca. 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE