Reklama

Owocny miesiąc mażoretek z Beska

Opublikowano:
Autor:

Owocny miesiąc mażoretek z Beska - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czerwiec dla mażoretek Sunshine z Beska okazał się pełen sukcesów. W licznych przeglądach dziewczyny uplasowały się na wysokich miejscach, zdobywając medale i puchary.

Mażoretki rozpoczęły swój zwycięski maraton od wyjazdu na Regionalny Przegląd Orkiestr do Ciechocinka. Mimo wyczerpującej dziewięciogodzinnej podróży i doskwierających upałów, występując wspólnie z Orkiestrą OSP Besko, wywalczyły pierwsze miejsce.

W drugi weekend czerwca uczestniczyły w przeglądzie Mażoretek "Majorki" w Krośnie.

- Tutaj napotkały nas małe problemy kadrowe - mówi Adam Robel, choreograf i opiekun grup. - Tuż przed przeglądem z powodu kontuzji i choroby wypadły nam z układu trzy mażoretki. Mimo to dziewczyny pokazały charakter i wskoczyły na podium, zajmując trzecie miejsce w kategorii junior.

Tydzień później udały się na szczególnie dla nich ważne Mistrzostwa Polski Mażoretek. Do Leżajska pojechały dwie grupy: juniorki i seniorki.

- Dla nowej grupy juniorek był to debiut na mistrzostwach - mówi Adam Robel. - Natomiast starsza grupa, która w tamtym roku zdobyła wicemistrzostwo Polski w kategorii junior, w tym debiutowała w kategorii senior. Dobra postawa i pełne zaangażowania zespołów sprawiło, że z Leżajska wróciliśmy z drugim wicemistrzostwem Polski w kategorii senior i nominacją na Mistrzostwa Europy w Chorwacji oraz piątym miejscem w kategorii junior.

Pan Adam dodaje, że wyniki i sukcesy są efektem ciężkiej pracy, wyrzeczeń i zaangażowania członków zespołu. Mażoretki w realizacji marzeń wspiera gmina Besko, GOK  i OSP Besko.

- Wszystkie wyniki, zdobyte medale i puchary są dla nas motywacją do dalszej pracy oraz niezwykle cennym doświadczeniem, które, mam nadzieję, zaowocuje w przyszłych latach! - cieszy się pan Adam.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE