Osława Zagórz przegrywa 3-4 w Strachocinie w A klasie

Wiadomości Kolejne mecze rozegrano w A klasie. Lider, Wiki Sanok pokonał, wygrał 5-2 w Pakoszówce, a w innym istotnym dla układu czołówki tabeli spotkaniu Bukowianka Bukowsko uległa w Zarszynie Zgodzie 0-1.

A klasa, gr. A1:
Górnik Strachocina - Osława Zagórz 4-3 (3-2)

Ciekawie było w Strachocinie, gdzie tamtejszy Górnik podejmował Osławę Zagórz.

Obie drużyny przystępowały do tego spotkania po nieudanej poprzedniej kolejce. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie, zważywszy, że ostatnie spotkanie między tymi drużynami zakończyło się remisem 4-4.

Obie drużyny były nastawione ofensywnie od pierwszego gwizdka arbitra. Pierwsze 45 minut to bardzo dużo sytuacji z obu stron i wynik 3-2 dla gospodarzy.

Druga połowa to wciąż otwarta gra z obu stron, sporo sytuacji podbramkowych.

Po dwudziestu minutach drugiej połowy kolejne trafienie dla miejscowych i już mogło się wydawać, że spotkanie jest rozstrzygnięte.

Nic z tych rzeczy, goście bardzo mocno zaatakowali, stwarzając sobie sporo dogodnych sytuacji strzeleckich. Na cztery minuty przed końcem trafienie dla Osławy autorstwa Jakuba Czury dawało nadzieję. Zabrakło jednak czasu i punkty zostały na boisku trzeciej drużyny tabeli.