Opublikowano: pon, 21 wrz 2020 09:30
Autor:

Osława Zagórz gromi Szarotkę Nowosielce w A klasie [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Wiadomości W rozegranym w niedzielne popołudnie meczu 7 kolejki A klasy w Nowosielcach, Osława Zagórz pokonała Szarotkę 6-1 (3-0).

Od pierwszego gwizdka arbitra goście zyskali zdecydowaną przewagę.

Sytuacja na boisku szybko znalazła bezpośrednie przełożenie na wynik. Autorem pierwszej bramki dla drużyny Osławy był Rachwał.

Przeczytaj również: Sanockie SAMURAJE z 3 medalami na Mistrzostwach Polski w kickboxingu!

Przed przerwą bramkarza gospodarzy pokonali jeszcze Pisaniak i Filipowicz. Pewna swego Osława schodziła do szatni po pierwszych 45 minutach, prowadząc 3-0.

Obraz gry po przerwie nie uległ zmianie. Kolejną bramkę dla zagórzan po rzucie rożnym Pisaniaka zdobył kapitan Osławy Szajdek. Dla gości przed końcem spotkania trafiali jeszcze raz Szajdek i Gaworecki. Szarotka odpowiedziała jedynie trafieniem honorowym.

Szarotka Nowosielce - Osława Zagórz 1-6 (0-3)

Bramki dla Osławy:
Szajdek - dwie, Rachwał, Pisaniak, Filipowicz, Gaworecki.

Skład Osławy Zagórz:
Mindur - Gładysiewicz, Szajdek, Stach, Pisaniak, Kowalski, Czura, Filipowicz, Łącki, Gaworecki, Rachwał.

• LKS Długie - Górnik Strachocina 1-3

W tabeli po 7 kolejkach na czele Bukowianka Bukowsko z 16 pkt. w 7 meczach, przed Wiki Sanok - 15 pkt. w 6 meczach i Osławą Zagórz - 14 pkt. w 7 meczach.