Opublikowano:
Autor:

Osława Zagórz gromi Szarotkę Nowosielce w A klasie [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Wiadomości W rozegranym w niedzielne popołudnie meczu 7 kolejki A klasy w Nowosielcach, Osława Zagórz pokonała Szarotkę 6-1 (3-0).

Od pierwszego gwizdka arbitra goście zyskali zdecydowaną przewagę.

Sytuacja na boisku szybko znalazła bezpośrednie przełożenie na wynik. Autorem pierwszej bramki dla drużyny Osławy był Rachwał.

Przed przerwą bramkarza gospodarzy pokonali jeszcze Pisaniak i Filipowicz. Pewna swego Osława schodziła do szatni po pierwszych 45 minutach, prowadząc 3-0.

Obraz gry po przerwie nie uległ zmianie. Kolejną bramkę dla zagórzan po rzucie rożnym Pisaniaka zdobył kapitan Osławy Szajdek. Dla gości przed końcem spotkania trafiali jeszcze raz Szajdek i Gaworecki. Szarotka odpowiedziała jedynie trafieniem honorowym.

Szarotka Nowosielce - Osława Zagórz 1-6 (0-3)

Bramki dla Osławy:
Szajdek - dwie, Rachwał, Pisaniak, Filipowicz, Gaworecki.

Skład Osławy Zagórz:
Mindur - Gładysiewicz, Szajdek, Stach, Pisaniak, Kowalski, Czura, Filipowicz, Łącki, Gaworecki, Rachwał.

• LKS Długie - Górnik Strachocina 1-3

W tabeli po 7 kolejkach na czele Bukowianka Bukowsko z 16 pkt. w 7 meczach, przed Wiki Sanok - 15 pkt. w 6 meczach i Osławą Zagórz - 14 pkt. w 7 meczach.