Reklama

Ogólnopolski sukces muzyków z Sanoka

Opublikowano:
Autor:

Ogólnopolski sukces muzyków z Sanoka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielki sukces odnieśli sanoccy gitarzyści! W dniach od 25-27 marca 19 r. obył się VIII Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy Gitara Viva w Kielcach.

W dniach 25-27 marca 2019 r. w Kielcach odbył się VIII Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy Gitara Viva!. Co dwa lata do Kielc przyjeżdżają najlepsi młodzi gitarzyści oraz zespoły kameralne z terenu całej Polski.       W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 79 solistów oraz 17 zespołów. I tym razem nie zabrakło reprezentacji z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku, która po raz kolejny stanęła na wysokości zadania. W kategorii solistów do lat 16 wyróżnienie otrzymał Mateusz Wójciknatomiast w kategorii zespołów kameralnych szkół muzycznych II stopnia duet gitarowy w składzie: Maria Kozimor, Zuzanna Kopiecotrzymał II nagrodę.  Młodzi laureaci konkursu kształcą się w klasie gitary dr Iwony Bodziak.

Konkurs objęty został patronatem Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie. Sukces w tak prestiżowym konkursie jest dla młodych wykonawców dużym wyróżnieniem oraz inspiracją do dalszego rozwoju.

 

 

Źródło : psmsanok

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE