Reklama

Nożownik w Zahutyniu. Policja zatzrymała 35 -letniego Gruzina

Opublikowano:
Autor:

Nożownik w Zahutyniu. Policja zatzrymała 35 -letniego Gruzina - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Decyzją sądu, 35-letni mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Podejrzany jest o usiłowanie zabójstwa i groźby karalne wobec współlokatora.

W niedzielę w nocy policjanci przeprowadzali interwencję w Zahutyniu w jednym z prywatnych domów w związku z powiadomieniem o zranieniu nożem obywatela Ukrainy przez obywatela Gruzji. Na miejscu okazało się, że pomiędzy mieszkającymi w jednym domu mężczyznami doszło do sprzeczki, która w pewnym momencie zamieniła się w szarpaninę. Z ustaleń wynika, że Gruzin uderzony w twarz wyjął z kieszeni rozkładany nóż i zadał cios przeciwnikowi, raniąc go w okolice pachy i powodując duży krwotok. Dodatkowo sprawca trzymając nóż groził pokrzywdzonemu pozbawieniem życia.

Policjanci zatrzymali 35-letniego obywatela Gruzji. Ranny mężczyzna natomiast został przewieziony do szpitala.

35-latek usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa oraz gróźb karalnych. We wtorek prokuratura na wniosek policjantów wystąpiła do sądu o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego. Sąd przychylił się do tego wniosku, zasądzając wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

O karze dla mężczyzny zdecyduje sąd.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE