Reklama

Reklama

Nowy numer Korso Gazety Sanockiej już w sprzedaży

Opublikowano: 21 marca 2018 18:34
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

A w nim wiele ciekawych tematów:

Co się odwlecze...
Po raz drugi sanocki sąd pracy zadecydował o późniejszym przesłuchaniu świadków w sprawie Marcina Marcinkowskiego, byłego kierownika Centrum Integracji Społecznej w Sanoku, który złożył pozew o mobbing i dyskryminację w miejscu pracy. Powód? Kwota zadośćuczynienia i przyczyny dyskryminacji.

 

Grzegorz Oleniacz stawia na ciężką pracę
Dotychczasowy rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku został nowym komendantem jednostki.

 

Alarm na łańcuchu
Zaniedbane, wychudzone, na łańcuchu i w prowizorycznych budach, gdzie jest albo za zimno, albo za gorąco - tak wygląda rzeczywistość wielu psów. O problemie znęcania się nad zwierzętami rozmawiamy z prezes Jolantą Tomasik i Anetą Zaleską ze Społecznego Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami.


Co w gminie piszczy
Dom seniora, żłobek, kontynuacja prac przy zabytkowym spichlerzu, wnioski marszałka województwa o wsparcie prac przy budynkach zabytkowych. To tylko kilka inwestycji zrealizowanych i planowanych w gminie Besko.

 

Męsko-damska wojna o klucze
W Nadolanach trwa walka o klucze. Po przeciwnych stronach barykady Koło Gospodyń Wiejskich oraz sołtys wsi.

 

Inwestycje dla Bieszczadów
Ustrzycki szpital otrzymał sprzęt wartości 1 mln 200 tys zł. Ponadto powiat bieszczadzki uzyska w tym roku ponad pół miliona złotych wsparcia z budżetu państwa.

 

Przeszli naprawdę ekstremalnie
Niemal trzysta osób wzięło udział w tegorocznej Ekstremalnej Drodze Krzyżowej z Sanoka. Przeszli nocą w ciszy, deszczu i zimnie trasy, z których każda była długa i wymagająca. Zgodnie z hasłem EDK: Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie!

 

Komunizm, wyprowadzić
Presja na gminy w sprawie likwidacji pomników. Każda z gmin ma obowiązek na swoim terenie likwidację obiektów - w tym pomników - propagujących komunizm. Do ustawy dekomunizacyjnej na sesji miała również ustosunkować się Rada Gminy Komańcza.

 

Leśni ludzie opowiadają leśne historie
Nie straszny deszcz i mroczna aura. W ośrodku kultury w Cisnej ludzie lasu po raz kolejny snuli swoje opowieści o niedźwiedziach, podróżach i życiu w siodle. A to wszystko przy dźwiękach nastrojowych melodii.


Mirosław Kaźmierczak: urodziłem się, żeby służyć młodemu życiu
Spartan z Zahutynia, mistrz świata w fitnessie gimnastycznym, laureat ogólnopolskiej nagrody im. Jana Rodowicza to "Anoda" w najściślejszym tego słowa znaczeniu.


Radni powiatowi o kadencji 2014-2018
Przez kilka tygodni prezentowaliśmy na łamach gazety i portalu korsosanockie.pl wypowiedzi radnych na temat ich pracy na rzecz powiatu sanockiego.

Wszyscy radni zostali poproszeni o wypowiedź, niestety nie wszyscy chcieli podzielić się z wyborcami swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Zastanawiający jest fakt, że po czterech latach kadencji panowie nie mają w tej kwestii nic do powiedzenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.