Reklama

Nowy numer Korso Gazety Sanockiej już w kioskach

Opublikowano:
Autor:

Nowy numer Korso Gazety Sanockiej już w kioskach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

W tym numerze przeczytacie m.in.:

Czego o nas nie wiecie - czyli odkrywamy tajemnice znanych kobiet

Jedne lubią konie mechaniczne, inne mają 40 rybek, są też takie, u których psy sprawują określone funkcje. Są przekorne w swoich odpowiedziach, czasem zdecydowane, lubią biel, czerń i kotlety schabowe... Kobiety samorządowcy, dyrektorzy, społecznicy, kobiety w służbach mundurowych i artystki. Działają i pracują w Sanoku i całym regionie.

 

Oddychanie to ryzyko

Mieszkańców niepokoi stan powietrza w Sanoku.

- Za chwilę miasto będzie równało się Krakowowi, jeśli chodzi o smog - alarmuje nasz czytelnik.

 

Spór o Kościelną
Potrzebny, czy też nie? Chodnik na ulicy Kościelnej w Sanoku stał się przedmiotem sporu i długiej dyskusji na ostatniej sesji rady powiatu. Kilku radnych wyraziło swoje obawy związane z inwestycją.


Radni powiatowi kadencji 2014-2018

Prezentujemy kolejnych radnych, którzy zechcieli podzielić się ze swoimi wyborcami spostrzeżeniami po czterech latach pracy na rzecz powiatu sanockiego. Zastanawiający jest fakt, że niektórzy radni nie mają w tej sprawie nic do powiedzenia.

 

Handlowcy odbiją zyski
Już 11 marca pierwsza niedziela wolna od handlu. Ustawa, która miała pozwolić pracownikom odpocząć, może jednak w praktyce oznaczać dla nich więcej pracy, bo handlowcy szukają sposobu, jak nie stracić zysków i ominąć wprowadzone przepisy.

 

Okręgi wyborcze określone
Rada Miejska w Lesku ustaliła już, w jakich okręgach wyborczych zagłosują jesienią w wyborach samorządowych mieszkańcy poszczególnych ulic i sołectw.

 

Pojedynek na przeprosiny
Juliusz Pałasiewicz, przewodniczący komisji społeczno-socjalnej, przeprosił radnego Rafała Kielara za to, co powiedział na poprzedniej sesji. Jednak zainteresowany nie był obecny na posiedzeniu. Zarzuca przewodniczącemu rady, że utrudnia mu wykonywanie mandatu.

 

Śmieci pojadą do Krosna
Gmina Zagórz będzie wywozić odpady na wysypisko w Krośnie. Taka decyzja zapadła w związku ze zmianą przepisów.

 

Sanok pamięta o Wyklętych
Ustanowiony 8 lat temu Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych dopiero od niedawna obchodzony jest w naszym mieście z oprawą należną Niezłomnym, którzy przez wiele lat wymazywani byli z polskiej historii.

 

Urodzenia i zgony w powiatach leskim i bieszczadzkim

Przedstawiamy  dane statystyczne z gmin powiatu leskiego i bieszczadzkiego dotyczące urodzeń i zgonów w 2017 roku. Z danych wynika, że w powiecie leskim tylko w gminie Baligród liczba zgonów przeważa nad urodzeniami. W powiecie bieszczadzkim we wszystkich gminach liczba urodzeń jest większa od liczby zgonów.

 

Muzycy na półmetku
Młoda Sanocka Filharmonia zaprosiła na popis półroczny uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. Zaprezentowali się najbardziej obiecujący artyści, laureaci konkursów i przesłuchań.

 

Wygrywaj z Korso, czyli ostatnia szansa, aby wygrać bilety na Polską Noc Kabaretową

 

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE