Reklama

Nowe radio w regionie. Bieszczady mają swoje radio!

Opublikowano:
Autor:

Nowe radio w regionie. Bieszczady mają swoje radio!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sanok i Bieszczady mają nowe radio. Radio Złote Przeboje rozpoczęło nadawanie na kolejnej częstotliwości - tym razem w Wetlinie na 103,6 FM. Nową rozgłośnię słychać od Ustrzyk Dolnych po Sanok.

Na antenie można usłyszeć programy przygotowane przez zespół Radia Złote Przeboje, a także wiadomości i magazyny z informacjami lokalnymi, które tworzy newsroom Grupy Radiowej Agory.

Radio Złote Przeboje to sieć lokalnych stacji, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, we Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Koncesję na nadawanie programu Radia Złote Przeboje ze stacji Wetlina, Grupa Radiowa Agory otrzymała w maju br.

Hasło rozgłośni to „Muzyka daje radość”. Na jej antenie można usłyszeć największe przeboje lat 80. i 90. aż po lata współczesne oraz uznane klasyki z lat 60. i 70. Poranny program Radia Złote Przeboje prowadzi Kamil Baleja. Na antenie usłyszymy również Marzenę Rogalską w rozmowach z gwiazdami w audycji „Rogalska od kuchni” i Odetę Moro w audycji „Najlepszy weekend”, w której nie brakuje ludzi z pasją i dobrych pomysłów. Na antenie także atrakcyjne konkursy, jak trwający właśnie „Wyprawka dla dziecka”, w którym słuchacze mogą wygrać plecak wypełniony po brzegi szkolnymi przyborami.

Wieczory to codzienny program „Co jest grane” przygotowywany przez Elżbietę Mazur. - Zaczynałam swoją radiową przygodę od naszego sanockiego Radia Bieszczady, cieszę się, że Sanok i Bieszczady znów mają swoją stację, a ja będę mogła mówić o najciekawszych imprezach i wydarzeniach kulturalnych w naszym regionie – mówi dziennikarka.

- Weekendowe poranki to program „Tydzień w Bieszczadach”, a w nim najważniejsze informacje, przegląd prasy, wywiady z artystami, twórcami ludowymi, historykami i społecznikami z naszego regionu. „Chcemy też podpowiadać jak aktywnie spędzać wolny czas, stąd „Aktywnie w Bieszczadach” z informacjami sportowymi i rozmowami o turystyce. Będziemy odkrywać ciekawostki regionu, mówić o pogodzie i o tym jak każdy z nas może dbać o czyste powietrze, żebyśmy nie musieli oddychać smogiem, bo to nie jest tylko problem dużych miast – mówi Elżbieta Mazur.

Cyklicznie na antenie radia będzie można także usłyszeć dziennikarzy Korso Gazety Sanockiej, którzy będą mówić o tematach nurtujących lokalną społeczność.

Rozgłośnia nadaje od 9 sierpnia, można jej słuchać też w dedykowanej aplikacji mobilnej na urządzenia z systemami operacyjnymi iOS, Android oraz Windows, dzięki Tuba.FM - w internecie i aplikacji mobilnej, a także FTA poprzez satelitę Eutelsat Hot Bird 13 (13°E).

Radio Złote Przeboje 103,6 FM w Bieszczadach to 24. stacja pod szyldem tej rozgłośni. Pierwsze programy lokalne na antenie, w weekend 1. i 2. września.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE