Reklama

Reklama

Nikt nie ma obowiązku liczyć wiernych w kościele! Jest wyrok sądu!

Opublikowano: 20 października 2020 12:29
Autor:

Nikt nie ma obowiązku liczyć wiernych w kościele! Jest wyrok sądu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sąd Rejonowy w Leżajski uniewinnił Franciszka P. (proboszcza parafii), który podczas wiosennego lockdownu przeprowadził msze z za dużą ilością wiernych w świątyni.

Podczas majowej mszy do kościoła w Tarnogórze (powiat leżajski) weszli policjanci i policzyli wiernych.

Okazało się, że podczas nabożeństwa w świątyni przebywało znacznie więcej osób niż dopuszczały ówczesne obostrzenia (maksymalnie 50 osób) związane z pandemią koronawirusa. Wadliwie skonstruowane prawo nie pozwala na karę dla duchownego...

CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.