Reklama

Na Balowskich bałagan

Opublikowano:
Autor:

Na Balowskich bałagan - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Otoczenie schodów Balowskich pozostawia sporo do życzenia. Porozrzucane butelki i śmieci nie najlepiej świadczą o Sanoku.

Schody są często uczęszczanym skrótem nie tylko przez mieszkańców. Niemiłym widokiem są odpady, które zalegają wśród drzew i krzewów.

– Tam jest straszny bałagan – mówi Kasia, jedna z mieszkanek Sanoka. – Po prostu syf. Leżą pety po papierosach, porozwalane butelki, szkło, pozgniatane puszki po piwie. Często się też zdarza, że przesiadują tam wulgarna młodzież lub menele, którzy proszą o kilka złotych. Strach jest tamtędy przechodzić wieczorem.

Jak informuje Aneta Kończak-Kucharz, naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami w Urzędzie Miasta Sanoka, schody Balowskie położone są na działkach, w których gmina miasta jako właściciel ma tylko częściowe udziały.

Z uwagi na występujący w latach poprzednich problem zaśmiecania terenów trawiastych w otoczeniu schodów, od stycznia bieżącego roku tereny te są oczyszczane cyklicznie.

– Zarówno schody, jak i przyległe do nich tereny trawiaste są na bieżąco sprzątane – mówi naczelnik. – Odpady znajdują się na działkach prywatnych. W związku z tym straż miejska podejmie działania zobowiązujące właścicieli działek do ich uporządkowania – zapewniła.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE