Reklama

Na 3 projekty z Podkarpacia aż 2 zgarnęli Pozytywnie Zabiegani Sanok!

Opublikowano: śr, 14 sie 2019 23:39
Autor:

Na 3 projekty z Podkarpacia aż 2 zgarnęli Pozytywnie Zabiegani Sanok! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przypominamy, że w ramach ogólnopolskiego konkursu "Pro defensione, pro historia - młode stowarzyszenia na start”, Stowarzyszenie Pozytywnie Zabiegani przygotowało dwa projekty. „Ku pamięci Córek i Synów Pułku w 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości w 1918 r.” oraz „101 km NA 101 ROCZNICĘ ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI” - zgarnęli dotację na obydwa!

Chociaż środki jakie wywalczyliśmy nie są wielkie, to cieszymy się najbardziej z tego, że w ostatnim czasie daliśmy z siebie wszystko - komentują szczęśliwi i dumnie z siebie Pozytywnie Zabiegani. 

Ze strony naszej Redakcji serdecznie gratulujemy sukcesu i prawdziwego ducha walki - w jedności siła!
Dalej do przodu Pozytywnie Zabiegani Sanok!

Na stronie konkursu czytamy:

Komisja konkursowa " Pro defensione, pro historia - młode stowarzyszenia na start" zakończyła prace nad końcową oceną wniosków.

Końcowy rezultat to punkty otrzymane w I i II etapie oceny. Na ocenę w II etapie miał wpływ sondaż internetowy oraz ocena akcji promocyjnej przez komisję konkursową.

Najwięcej punktów otrzymały oferty z Sanoka, Lipnicy Murowanej i Iławy.

Gratulujemy wszystkim tym, których oferty otrzymają dofinansowanie naszego programu Pro defensione, pro historia Jednocześnie bardzo ubolewamy nad tym, że nie możemy wesprzeć wszystkich ofert, które do nas wpłynęły. Program jest zupełnie nowy i bezprecedensowy przez co dysponujemy dość ograniczonym budżetem. Zapewniamy jednak, że dołożymy wszelkich starań aby znów pozyskać środki z #FIO2020 by móc dalej wspierać Wasze aktywności proobronne, popularyzować polską historię oraz wzmacniać inicjatywy patriotyczne.

Pro defensione, pro historia - młode stowarzyszenia na start" to otwarty konkurs ofert dofinansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2014-2020.

Oto obydwa zwycięskie projekty Zabieganych: 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE